No images found.

AYVALIK’IN SULTANLARINA, BAŞKAN GENÇER’DEN SÜPRİZ YILBAŞI HEDİYESİ

Ayvalıkgücü Belediyespor’un başarılı bayan voleybol takımı son yedi haftada aldığı bir mağlubiyetle şampiyonluk yarışında iddialı konuma geldi.
Ayvalıkgücü Belediyesporun Bayan Voleybol takımı alt yapıya verdiği değerin meyvelerini her geçen artan başarı grafiği almaya başladı. Geçtiğimiz yıl ikinci lige çıkarak lige tutunan sultanlar, bu yılda son maçlarda aldığı başarılı sonuçlarda şampiyonluk yarışına ortak oldu.
Ayvalık Spor Salonundaki takım antrenmanına sürpriz ziyarette bulunarak takımın yeni yılını kutlayan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ‘’Yeni yılda Ayvalık halkımız sizden çok şey bekliyor. . Sporda yenmekte var yenilmek de ama, hedefimiz kalan 10 maçımızın 10’nu da kazanmak. Bunu yapabilirsiniz, size çok güveniyoruz. Sizi yalnız bırakmayan ve üzerinizde emeği çok olan ailelerinize çok teşekkür ediyorum. Hocamız Sedat Oğuz’a ve yöneticimiz Saki Bacan’a her koşulda sizinle oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. 2018de dilekleriniz ne varsa kabul olmasını diliyorum’’ dedi.
Belediye Başkanı Rahmi Gençer, başarılı voleybolculara hediye çeki sunarak, yeni yıllarını kutlamayı ihmal etmedi.
Ziyaret Başkan Gençer, sultanlar ve aileleriyle çekilen toplu resimle son buldu.

AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR