BAŞKAN GENÇER'DEN PERSONELE BAKLAVA JESTİ

BAŞKAN GENÇER'DEN PERSONELE BAKLAVA JESTİ
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Sahilkent Mahallesi’nin 3 ana caddesini kapsayan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek personele baklava ikramında bulundu.

Ayvalık Belediyesi tarafından, Teknik Güç Birliği Sahil Sitesi önünden başlayıp Zübeyde Hanım Caddesi, Kuvay-i Milliye Caddesi ve Abdi İpekçi Caddesini takip ederek Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür Sanat Merkezi bitişiğindeki Ayvalık İtfaiye Grup Amirliği önüne kadar yolda yapılan sıcak asfalt çalışması devam ediyor. 20 Haziran Çarşamba günü, bozuk zeminin kazılarak kaldırılmasıyla başlayan çalışmalar kapsamında yaklaşık 5 bin metrelik yol asfaltlanacak.
20 kişilik ekip ile gerçekleştirilen ve hızlı bir şekilde tamamlanması için gece mesaisi de yapılan çalışmaları başladığı günden bu yana periyodik olarak inceleyen Belediye Başkanı Rahmi Gençer, 29 Haziran Cuma sabahı gerçekleştirdiği ziyarette, asfalt çalışmalarını yürüten personele baklava jesti yaptı. Çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Gençer, sohbet sırasında personele baklava ikram etti.

“BELEDİYEMİZİN YOL YAPIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR”
Gerek doğal nedenlerle bozulan, gerekse alt yapı çalışmaları nedeniyle daha önce kazılan noktalarda onarım, kaldırım ve çevre düzenlemeleriyle başlatılan yol yapım seferberliğinin asfaltlama çalışmalarıyla sürdüğünü kaydeden Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Kentte alt yapı çalışmalarından kaynaklı bozulan yolların üst standartlarda yapılması için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ayvalık yollarının düzenlemesini vatandaşlarımızın sorun yaşadığı tüm yolları bitirinceye kadar sürdüreceğiz” dedi.


 

 

AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR